Контакт-центри та телефонія

Отримуйте ще більше вхідних дзвінків від клієнтів! 

Extended Solutions - офіційний партнер Cisco в Україні. Ми пропонуємо клієнтам створення високотехнологічних контакт центрів під ключ на базі новітніх технологій всесвітнього лідера у цій сфері. 

Правильно побудований контакт центр може значно покращити процеси роботи компанії:

  • підвищити ефективність персоналу
  • створити швидкий доступ до записів переговорів
  • прискорити та автоматизувати роботу обробки вхідних повідомлень

Продавайте ще більше за допомогою власного контакт-центру! Замовляйте консультацію прямо зараз!

Послуги, які ми надаємо в цій сфері:

Підтримка контакт центрів

Всебічний аналіз та підтримка вже існуючих контакт центрів, вдосконалення або заміна технологій, сервісне обслуговування та консультації зі спеціалістами 

Побудова та розвиток контакт центрів

Архітектори Extended Solutions спроектують контакт центр для вашого бізнесу під ключ, використовуючи індивідуальний підхід. Для цього ми підбираємо найбільш ефективні технології та враховуємо вже існуюче обладнання та ПО. Наші готові рішення забезпечать зручну та ефективну роботу ваших співробітників, опрацювання будь-якої кількості вхідних даних, інтеграцію з вашою CRM-системою, постійну підтримку та консультації від професіоналів. Extended Solutions є авторизованим партнером Cisco в Україні, усі рішення ми створюємо на базі найсучасніших технологій компанії. 

Підтримка телефонії

Ми пропонуємо розробку та впровадження платформ, що інтегрують електронну пошту, голосовий зв’язок, відео та аудіо повідомлення, що мають на меті створити єдину сферу спілкування між співробітниками компанії.